O firmie

Zdrowe, bezpieczne rozwiązania

Od roku 1996 zajmujemy się sprzedażą hurtową owoców,
z czasem pasja stała się pracą. Zadowolenie naszych Konsumentów, jeszcze bardziej motywuje nas do stosowania tradycyjnych, prostych, a zarazem niezawodnych rozwiązań. Naturalność i bezpieczeństwo to pojęcia, które przyświecają nam od lat. 

Rozwój, który nas definiuje

Satysfakcja naszych klientów to miara naszego sukcesu. Skupiamy się na rozwoju firmy i stosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych.  

Obecnie w Fruit-Group łączymy dwie grupy produkujące najwyższej jakości owoce pochodzące z jednego z największych sadów w Europie znajdujący się w powiecie grójeckim. Posiadamy na własność specjalistyczne maszyny, które pozwalają na pakowanie owoców w zapewniających bezpieczeństwo warunkach, bez szkody dla ich jakości.

Nasza owoce otrzymały certyfikaty renomowanych instytucji, m.in. takich jak GLOBALGAP, IFS, BRC oraz Produkcji Ekologicznych. 

Co możemy zaoferować naszym odbiorcom?

Nasze owoce są niezwykle smaczne oraz aromatyczne poprzez nasze doświadczenie i lata obserwacji wiemy, jak tego dokonać w naturalnych warunkach.

Dodatkowo poprzez dużą powierzchnię sadów (tj. 1500 ha), jaką dysponujemy, możemy dostarczać jabłka przez cały sezon. Oprócz tych tradycyjnych, polskich owoców oferujemy naszym klientom pełne smaku i aromatu jabłka tradycyjne oraz ekologiczne, gruszki, śliwki, wiśnie, czereśnie, porzeczki oraz borówki amerykańskie.

Magazyny Fruit-Group są w stanie przechować ponad 30 000 ton wytworzonych owoców, dzięki czemu współpracujemy z największymi w Polsce odbiorcami. Zaufali nam również klienci poza granicami naszego kraju, z Niemiec, Holandii, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Szwecji, Anglii, Słowacji, Węgier, Czech, Ukrainy, Egiptu, Indii, Wietnamu, Kostaryki, Jordanii, Arabii Saudyjskiej, Algierii.